Uluslararası Eczacılık Ürünleri Buluşması (22 - 26 Kasım 2017)

Sayın Katılımcılar,
Uluslararası Eczacılık Ürünleri Buluşması organizasyonu;
Türkiye İlaç sanayi ve sağlık ürünleri endüstrisini, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği destekleri ile dünyanın çeşitli ülkelerinden özenle seçilmiş yaklaşık 150 kişilik potansiyel alım heyeti ile buluşturuyor. Firmanıza tahsis edilen alanda, firmanızı ve eczacılık ürünlerini tanıtma, daimi ticari ilişkiler ve iş ortaklığı kurup geliştirebileceğiniz bir fırsat sunuyor.
Selen Kongre Organizsyon ve Turizm Ltd.Şti. tarafından organize edilen bu büyük buluşmada ayrıca alım heyetinden tercih edilen firma temsilcileri ile özel localarda birebir görüşme ve iş bağlantısı kurma imkanı da sunmaktadır.
Firmanız talep ettiği takdirde organizasyon içerisinde söz konusu alım heyeti ile daha etkili iletişim kurmanız için Dış Ticaret Uzmanı, Tercüman, Gümrük Müşavirliği gibi ek hizmetler de sunmaktadır.
Katılım için lütfen http://www.uluslararasieub.com/katilim-kosullari-ve-kayit/ bölümünden firma bilgilerinizi kaydediniz. Yetkililer en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
Alım Heyeti ve Ülkeler;
ABD, Afganistan, Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Endonezya, Finlandiya, Filipinler, Gürcistan, İran, Irak, Kanada, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, KKTC, Letonya, Libya, Lübnan, Makedonya, Malezya, Mısır, Moldova, Nijerya, Özbekistan, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Somali, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna, Venezuella, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda.
45 farklı ülkeden yaklaşık 150 potansiyel Eczacılık ürünleri ithalatçısı firma organizasyona davet edilmiş ve söz konusu alım heyetinin rezervasyon ve kayıt işlemlerine başlanmıştır.


ADRES BİLGİLERİ

Selen Kongre Org. ve Turizm Tic. Ltd. Şti.
Yunusemre Mah. 565 / 2 Sok No 2 Kat 2 D 4
Sultangazi / İST

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0212 419 02 29-0212 419 11 28
Fax: 0212 476 51 95
e-mail: info@selenorganizasyon.com

SELEN ORGANİZASYON. Copyright All Rights Reserved © 2017