15. Hipertansiyonla Mücadele Kongresi (27 - 30 Nisan 2017)

Değerli Meslektaşlarım,

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim ve Düzenleme Kurulu olarak, 15. Hipertansiyonla Mücadele Kongresi’ni 27- 30 Nisan 2017 tarihleri arsında Mardan Palaca Antalya’da düzenleneceğinizi duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duyarız.
Kongremiz de derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekimlerin önerileri doğrultusunda hazırlanan, Hipertansiyonla ilişkili olarak Nefroloji, Psikiyatri, Endokrinoloji, Nöroloji, Çocuk ve Beslenme ile ilgili güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program ülkemizin önde gelen çok değerli akademisyenleri tarafından sunulacaktır.
İç Hastalıkları Uzmanları, Nefroloji, Psikiyatri, Endokrinoloji, Nörolojiğe kadar her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağını düşünüyoruz.
Kongremizde güncellenmiş bilimsel konular ve karşılaşılan sorunların çözümlerine yönelik bilgi ve birikimlerin aktarılacağı paneller, konferanslar ve kurslar yer alacaktır.
1988 yılından bu yana düzenlemekte olduğumuz ve önemli sayıda katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz kongremizin,
alanında büyük kongreler arasında yer alması bizi daha çok mutlu etmekte ve sorumluluğumuzu artırmaktadır.
Kongremizde geniş kapsamlı bilimsel programın yanında olgu ve poster sunumları da yer alacaktır.
Özgün ve orijinal olgularınızı ve/veya çalışmalarınızı sunmak üzere gönderilerinizi bekliyoruz.
Antalya’nın farklı atmosferinde buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın ve sosyal hayatın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyor, değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi yaptıkları uygulamaları paylaşarak alanımızın gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Düzenleme Kurulu Adına
Kongre Başkanı
Prof. Dr. İstemihan TENGİZ


ADRES BİLGİLERİ

Selen Kongre Org. ve Turizm Tic. Ltd. Şti.
Yunusemre Mah. 565 / 2 Sok No 2 Kat 2 D 4
Sultangazi / İST

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0212 419 02 29-0212 419 11 28
Fax: 0212 476 51 95
e-mail: info@selenorganizasyon.com

SELEN ORGANİZASYON. Copyright All Rights Reserved © 2017